Een onvergetelijk Najaarsconcert!

Een onvergetelijk Najaarsconcert!

Vanmiddag was de zaal van de Omval helemaal uitverkocht voor ons Najaarsconcert met als thema filmmuziek. Vanaf het eerste moment werd het publiek meegenomen op een mooie reis langs bekende filmmelodieën.

Ook de aankleding van de zaal viel bij iedereen in de smaak: we kregen veel complimenten voor het prachtige decor, met filmaffiches langs de trap en een gordijn van dvd’s dat van het plafond hing en zorgde voor een echte film­sfeer.

We begonnen het concert met een indrukwekkende medley van Ennio Morricone. Daarna volgde het romantische Il Postino, dat met veel gevoel werd gespeeld. Voor The Great Mouse Detective verscheen er zelfs een stuk kaas op het podium – een grappig moment dat veel mensen deed glimlachen – en onze piccolospeelster schitterde met haar solo.

Onze altsaxofonist kreeg daarna de spotlight in de muziek van The Godfather van Nino Rota. Zijn spel was prachtig en zorgde voor veel applaus uit het publiek.

Na een korte pauze in de foyer van de Omval gingen we verder met het ontroerende La Vita è Bella. Ook de trompetsolo in Cinema Paradiso was een bijzonder moment. En laten we de hoorns niet vergeten, die flink konden uitpakken in Lilo & Stitch.

We sloten de avond af met het swingende Caravan van Duke Ellington. Het publiek reageerde enthousiast met een staande ovatie, en natuurlijk konden we niet anders dan nog een toegift spelen: het vrolijke Always Look on the Bright Side of Life.

Het was een middag vol mooie muziek, herkenbare melodieën, een sfeervol decor en veel plezier – een concert dat we niet snel zullen vergeten!